606 434 203 kontakt@pjos.pl
Zaznacz stronę

Prowadzenie księgowości może okazać się dużym wyzwaniem, nawet dla firmy niewielkich rozmiarów działajacej w miejscowości Łask. Dlatego już na początku prowadzenia działalności gospodarczej należy zastanowić się, czy zobowiązania wobec urzędów będą wypełniane przez firmę samodzielnie, czy też zostaną powierzone specjalistycznym podmiotom, takim jak biura rachunkowe.

Jeśli przedsiębiorca w Łasku decyduje się na współpracę z podmiotem zewnętrznym, najlepiej skorzystać z rekomendacji, np. rady klienta, który jest zadowolony z usług biura rachunkowego z którym współpracuje w Łasku. Wiele o danym biurze i jego usługach można dowiedzieć się też z reklam. Co więcej, profesjonalne i nowoczesne biura mają dobrze zaprojektowane i na bieżąco aktualizowane strony internetowe. Jednym z takich biur rachunkowych jest Biuro Rachunkowe Pjos działające również na terenie miejscowości Łask, którego oferta szczegółowo opisana jest na stronie internetowej pjos.pl

Jest to profesjonalne biuro, posiadające wszystkie niezbędne kwalifikacje uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oferuje kompleksową obsługę księgowo-podatkową, a także obsługę kadr i płac dla przedsiębiorstw. Biuro proponuje swoim klientom szeroki wachlarz usług, a wśród nich usługę „Wirtualne Biuro”, która pozwala zoptymalizować koszty. Jest to oferta skierowana do małych spółek z o.o. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą mogą skontaktować się z biurem drogą mailową lub telefoniczną.

Biuro zaprasza do współpracy nowo powstałe spółki oraz firmy szukające obsługi księgowej. Klientami biura mogą zostać również przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą lub będący zarządzającymi bądź udziałowcami w spółkach, chcący pozyskiwać informacje z prowadzonych ksiąg. Biuro jest nastawione na współpracę z klientami wymagającymi, którzy są niezadowoleni z dotychczasowej obsługi księgowej i poszukują do współpracy doświadczonych specjalistów z branży finansowo-księgowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, biuro oferuje wsparcie merytoryczne oraz szeroki zakres doradztwa. Klienci chcący mieć stały kontakt z księgową otrzymają odpowiedź na każde pytanie.

Grupą docelową są osoby w wieku aktywności zawodowej, od 30 do 50 lat, które są zdecydowane w tym, co robią, konkretne, nielubiące niejasnych, niewyjaśnionych spraw. Biuro zaprasza do podjęcia współpracy osoby prowadzące działalność, zarówno jako osoby fizyczne, jak i w formie spółek prawa handlowego, jak również osoby zamierzające podjąć aktywność gospodarczą.

Za skorzystaniem z usług biura przemawiają także inne czynniki, jak np. sposób prowadzenia księgowości dostosowany indywidualnie do potrzeb każdego klienta oraz dobry kontakt na płaszczyźnie Klient-biuro.

Współpraca firmy lub spółki z biurem rachunkowym może się okazać bardziej opłacalna niż zatrudnienie własnej księgowej lub samodzielne prowadzenie księgowości. Współpraca z wykwalifikowanym zespołem specjalistów jest opłacalna z uwagi na mniejsze prawdopodobieństwo popełnienia błędów przy kwalifikacji kosztów, korzystania z ulg podatkowych, dokonywaniu rozliczeń, a nawet wypełnianiu deklaracji. Ponadto korzystając z usługi biura rachunkowego w Łasku zawsze można skonsultować mające się wydarzyć operacje gospodarcze i przeanalizować będące ich następstwem skutki podatkowe.